fbpx

Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 300 zł!

LUILUK logo

Na rynku jest kilka rodzajów albumów na zdjęcia: albumy na zdjęcia wklejane, albumy z taśmami klejącymi, z kieszeniami aż po cyfrowe albumy, czyli fotoksiążki. 

Albumy na zdjęcia wklejane to klasyka wśród albumów. Tradycyjne albumy pozwalają ręcznie wklejać zdjęcia, kartki lub pamiątki w dedykowane miejsca. Są one nie tylko praktyczne, ale także dodają osobistego charakteru Twoim wspomnieniom. To Ty decydujesz jak będzie wyglądał środek Twojego albumu. W naszym sklepie znajdziesz tylko albumy na zdjęcia wklejane. Są to albumy składane ręcznie, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Oferujemy także akcesoria do wyklejania albumów takie jak bezkwasowe kleje introligatorskie i specjalistyczne przylepce do zdjęć, które ułatwiają przyklejanie zdjęć w albumach i sprawiają, że ta czynność staje się przyjemnością. Dzięki tym akcesoriom nie niszczy się także zdjęć i kart albumów, a zdjęcia można odkleić w razie potrzeby bez uszczerbku. 

Albumy z taśmami klejącymi wykorzystują specjalną taśmę klejącą, aby przymocować zdjęcia. To rozwiązanie praktyczne, ale jest ograniczające jeśli chodzi o formaty zdjęć czy ich rozmieszczenie. 

Albumy z kieszeniami to albumy, które kojarzą mi się z moim dzieciństwem – takie albumy były w mojej rodzinie. Kieszonki, foliowe umożliwiają szybkie umieszczenie zdjęcia w albumie, ale też szybkie zmiany. Natomiast minus jest taki, że zdjęcia mogą wypadać. Mimo, że takie albumy są łatwe użytkowaniu brakuje im elegancji, dlatego zawsze wzdychałam do albumów z dzieciństwa moich rodziców, albumów na zdjęcia wklejane i tak też narodził się pomysł na Luiluk. 

Fotoksiążki to teraz bardzo popularny produkt, ale nie jest tym samym co tradycyjne albumy na zdjęcia. Po pierwsze, nie ma 

Niestety w tym momencie nie mamy możliwości personalizacji naszych produktów. 

Wszystkie albumy w naszym sklepie są dostępne i gotowe do wysyłki, chyba, że jest to zaznaczone przy danym produkcie. 

Nasze albumy na zdjęcia wklejane mogą mieć wiele zastosowań. Nasi Klienci używają naszych albumów np. jako księgi gości, „scrapbooków”, czyli dekoracyjnego albumu. Tak naprawdę wykorzystanie albumu jest bardzo szerokie, może być też np. zielnikiem, pamiętnikiem, itp.